شنبه ٠٣ آبان ١٣٩٩
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 234522
 بازدید امروز : 178
 کل بازدید : 1987488
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1.0469
ساعت
اخبار > اعلاميه مطبوعاتي انجمن مسلمانان آلبانی در خصوص سخنان اخير پاپ


  چاپ        ارسال به دوست

اعلاميه مطبوعاتي انجمن مسلمانان آلبانی در خصوص سخنان اخير پاپ

انجمن مسلمانان آلبانی طي اعلاميه ای  حمایت خود را از اعلاميه کمیته مسلمانان آلبانی  درخصوص محكوميت   اظهارات اخیر پاپ اعلام كرد.
در این اعلاميه آمده است با كمال تاسف و نگراني مي بينيم كه پاپ بنديكت شانزدهم  از موضع پاپ ژان پل دوم كه همیشه در باره برابری ميان  اديان الهی جهان يعني يهوديت، مسيحيت و اسلام  كه منشاء هر سه از ابراهیم  نبي و خداوند يكتا  مي باشد ، تاكيد مي نمود،  فاصله گرفته است .
ما پوزش پاپ از جهان اسلام را  اقدامي صحيح و در زماني مناسب مي دانیم و اميدواريم این يك قدم مهم  در جهت ادامه و تقویت گفتگو متقابل ميان اسلام و مسيحيت باشد.
انجمن مسلمانان آلبانی از اين فرصت استفاده مي كند و از نهادهاي قانونگزار و دولت آلبانی مي خواهد  كه مطابق با اعلاميه وزارت امور خارجه آمريكا در باره آزادی اديان در آلبانی ، بیشتر درباره مسائل اسلامی و نیازهای عملی و معنوی مومنان مسلمان  كه اكثريت مردم آلبانی را تشكيل مي دهند احساس مسوليت وتعهد نمايند.


1385/06/29    /    شماره : ٣٣٩٧١٤    /    تعداد نمایش : ٩٣٨